Reference

Rychlé a kvalitní služby za dobrou cenu 🙂 děkujeme!
GAVLAS, spol. s r.o.

Tomáš Konderla
Tomáš Konderla
5. Října 2023

Výborná spolupráce:)

Ivana Nováková
Ivana Nováková
2. Října 2023

S Lukášem a Erikou jsme měli čest při natáčení naší svatby. Byla to skvělá spolupráce i výsledek. S oběma jsme si sedli i lidsky a při natáčení jsme se hodně nasmáli 🙂. Všechno bylo přirozené, nenucené a v přátelském duchu. Ještě jednou velké díky za vytvoření úžasné vzpomínky 🙂.

Petra Groulikova
Petra Groulikova
28. Července 2023

Oslovili jsme tým Eagle Sky a pana Bartla pro natočení videoklipu ze svatby. Video je tak nádherné! Umí zachytit přesnou atmosféru a náladu v každé scéně. Záběry z dronu vyzvednou videoklip na úplně jinou úroveň. S ničím nebyl problém a když jsem chtěla nějakou úpravu vše obratem upravil. Komunikace je na špičkové úrovni a hlavně pohodová spolupráce. Pokud chcete krásné video ze svatby nebo jiné příležitosti - vřele doporučuji!!! 🙂

Ondřej Hausner
Ondřej Hausner
5. Října 2022

Skvělý přístup, komunikace, kvalita fotek na vysoké úrovni.

Jan Šmíd
Jan Šmíd
5. Září 2022

Nechali jsme vytvořit několik leteckých fotografií z různých lokalit v ČR. Pan Bartl plně respektoval naše zadání a snažil se maximálně vyhovět, když se nám něco nelíbilo, ochotně přefotil znovu. Výsledek je myslím skvělý, doporučuji.

Peťa Gergišáková
Peťa Gergišáková
4. Červenec 2022

Děkujeme Vám za natočení našeho svatebního dne. Jste úžasní a skvělí lidé. Opravdoví profesionálové ve svém oboru. Bylo nám cti Vás poznat. Těšíme se na video a doufáme, že budeme mít ještě nějakou příležitost se s Vámi setkat. Manželé Gergišákovi

Kateřina Stupková
Kateřina Stupková
2. Května 2022

Děkujeme za kvalitní propagační foto-video materiál našeho kempu a za opravdu rychlou domluvu a pochopení našich požadavků. Byli jsme spokojení:-)

Jakub Košarišťan
Jakub Košarišťan
31. března 2022

Dakujeme Eaglesky_productions za vynimocne zabery z nasej svadby na Oravskom hrade na Slovensku. S fotkami a videom sme nad mieru spokojni. Rychle jednanie, profesionalny pristup, dostupna cena. Odporucam!

Honza Svítil
Honza Svítil
30. března 2022

Eagle Sky nám točili video na pozadí webovek a nemůžeme být spokojenější, příjemné a osobní jednání, kvalitní záběry a hlavně na naši urgentní poptávku reagovali rychle a vše bylo včas hotovo.

Ivana Nuttová
Ivana Nuttová
29. Března 2022

U Eaglesky_productions bych chtěla ocenit zejména kvalitu jejich služeb. Vždy dodali přesně to, na čem jsme se dohodli. Oceňuji také rychlou a vstřícnou komunikaci. V budoucnu se na ně určitě znovu obrátím.

S kým spolupracujeme